Україна очима дітей

«Волинське село» (гуаш). Павелко Павло (11 р.), м.Луцьк

«Збір урожаю» (гуаш).  Кукицяк Олександра (13 р.), м.Луцьк

«На пасіці» (гуаш).  Подліпна Даша (14 р.), м.Луцьк

«Народні промисли України». Поденежна Юлія (13 р.),  Полтавська обл.

«Іди, іди селезню до води» (гуаш). Шамбазова Настя (10 р.), м.Луцьк

«У бабусі» (гуаш). Мельничук Яна (13 р.), м.Луцьк

«Кутя» (гуаш). Тустановська Лілія (10 р.), м.Луцьк

«Зустріч з минулим» (гуаш). Кушнірук Микола (14 р.), м.Луцьк

«Колядки» (гуаш). Хамула Анастасія, м.Сєвєродонецьк

«Збирання врожаю наприкінці серпня». Сайко Георгій, м.Сєвєродонецьк

«Декоративний натюрморт» (гуаш). Лаптєва Світлана, м.Сєвєродонецьк

«Заспіваємо веснянки». Гаврилиця Олександра, м.Сєвєродонецьк

«Прийшла весна, прийшла красна» (гуаш). Герасименко Дар’я (9 р.), м.Сєвєродонецьк

«Несе Галя воду…». Мухіна Олена, м.Антрацит

«Золотий ранок» (гуаш). Євтушенко Анастасія (9 р.), м.Сєвєродонецьк

«Пошуки папороті…». Бутенко Олександра, м.Сєвєродонецьк

«Світякування весілля». Чістова Аліна, м.Сєвєродонецьк

Патраманська Наталя,  м.Харків

«Бджола над квітами». Стрілець Анна (7 р.), м.Харків

«Українська хата». Речич Марія (14 р.), м.Харків

«Життя». Капшук Оля (15 р.), м.Харків

«Шевченко в моєму серці» (гуаш). Кліменко Наталія (13 р.), м.Харків

«Харків моєї мрії». Орєхова Тетяна (11 р.), м.Харків

«Сонячні провулки міста Харкова». Дубовик Нагга (11 р.), м.Харків

«Квітучий Харків». Бородай Карина (15 р.), м.Харків

«Весняний настрій рідного Харькова». Смірнова Євгенія (10 р.), м.Харків

«Облака в небоскребах». Давидов Артур (11 р.), м.Харків

«Гуляем с подружкой». Буй Бик Фіона (11 р.), м. Харків

«Встреча». Гарбуз Юлія (7 р.), м.Харків

«Харків. Космічний сад». Савкіна Валерія (9 р.), м.Харків

Наджиєва Надя, м.Харків

«Теплий вогник рідної землі». Галкіна Катерина (8 р.), м.Харків

«Ще буде квісти Україна». Сурков Артем (11 р.), м.Харків

«Боже, Україну збережи!». Певко Дмитро (11 р.), м.Харків

«Свята та рідна Пасха».  Марченко Ганна (10 р.), м.Харків

Суліма Антоніна, м.Київ

Суліма Антоніна, м.Київ

«Моя Батьківщина». Кобріна Настя, м.Луганськ

«Моя Батьківщина». Єрмак Аліса, м.Луганськ

«Моя Батьківщина». Котляр Аліна (9 р.), м.Луганськ

«Моя Батьківщина». Кравченко Дар’я (11 р.), м.Луганськ

«Моя Батьківщина». Власова Дар’я, м.Луганськ

«Моя Батьківщина». Сальніков Семен, м.Луганськ

«Молода родина». Бондар Настя (12 р.). м.Донецьк

«Наодинці». Бондар Настя (12 р.). м.Донецьк

«Урок читання». Маслова ольга (12 р.), м.Донецьк

«Дощ». Пасенко Ольга (15 р.), м.Донецьк

м.Донецьк

«Піклування за курчатами». Щербакова Дар’я (13 р.), м.Донецьк

«Тримбіти». Волкова Анастасія (13 р.), м.Донецьк

«Донеччина». Чернишова Дар’я (13 р.), м.Донецьк

«Підготовка до Пасхи». Молчанова Анастасія (10 р.), м.Донецьк

«Відпочинок» (пастель). Рачкова Христина (13 р.),м.Донецьк

«Козацькими шляхами». Дударєв Роман (12 р.), м.Дніпро

«Благословення України». Устименко Ольга (10 р.), м.Київ

«Подорож через українську культуру». Мушкет Надія (16 р.), м.Київ

Сумська Лілія (13 р.), м.Харків

«Козак Голота в бою». Масенко Іван (16 р.)

«Глодоси в давнину». Малетич Яна (13 р.)

Бессонов Владислав (9 р.), м.Перевальськ

«Батьківщина». Семенович Артем

«Квітнуть сади України». Бабцова Тетяна

«Розмови біля хати». Савчук Олександр

«Думи мої, думи…». Чумаченко Марія, м.Харків

«Великдень». Чумаченко Марія, м.Харків

«Подих Батьківщини». Чумаченко Марія, м.Харків

«Золото України». Чумаченко Марія, м.Харків

«Моя Україна». Головачова Ганна, м.Київ

«Мій рідний край» (акварель). Павлова Антоніна (14 р.), м.Антрацит

«Моя Україна — золота, чарівна сторона». Свербіненко Вікторія, м.Лисичанськ

Солодков Микола, м.Лисичанськ

«Зимовий вечір». Беспала Дар’я, м.Рубіжне, Луганська обл.

Буняк Олена (16 р.)

«Моя Батьківщина — найкраща!». Говорова Олександра, Луганська обл.

«Зимовий пейзаж». Личаний Станіслав

«Краса України — Полісся». Личаний Станіслав

Єрмоленко Андрій

Александров Даниїл

Стринада Галина

Бурлик Андрій, м.Молодогвардійськ

Бурлик Андрій, м.Молодогвардійськ

«Великдень». Білявич Валерія (11 р.), смт Біловодськ

«Влітку у бабусі». Агапова Оксана (11 р.), Луганська обл.

«Дитинство моєї матусі». Агапова Оксана (11 р.), Луганська обл.

Склярова Анастасія, м.Алчевськ

Склярова Анастасія, м.Алчевськ

Склярова Анастасія, м.Алчевськ

«Світанок». Чуб Христина, м.Алчевськ

«Мій рідний край». Філіпова Вікторія (12 р.)

«Щедра Україна». Бербицька Аніта (16 р.), м.Антрацит

«Український вечір» (гуаш). Личенко Олександр (16 р.), м.Антрацит

«Алушта» (гуаш). Свід Френк (15 р.), м.Антрацит

«Любимый край» (гуаш). Ліньков Олександр (12 р.), м.Антрацит

«У бабусі» (пастель). Дорохіна Дар’я (11 р.), м.Антрацит

«Україна» (пастель). Бєлкіна анна (11 р.), м.Антрацит

«На Луганщині» (акварель). Дуднік Аліна (15 р.), м.Антрацит

«У моїх руках — моє майбутнє» (гуаш). Борисова Анастасія, Луганська обл.

«Розквітай, моя Батьківщино!» (гуаш). Конченко Юлія, Луганська обл.

«Літо в Україні» (гуаш). Борисова Анастасія, Луганська обл.

«Річка Оріль на Дніпропетровщині». Мартинко наталія, Луганська обл.

«Моя Україна» (гуаш). Веретеннікова Ольга, Луганська обл.

«Співай, Україно, нехай лютують вороги» (гуаш). Рощенко Катерина, Луганська обл.

«Коханням зішрію тебе, Батьківщино!» (акріл). Тихонова Єлізавета, Луганська обл.

«Молюся за тебе, моя Батьківщино» (гуаш). Олексюк Ольга, Луганська обл.

Піскунова Анна, м.Дніпро

«Неначе писанка село зеленим гаєм поросло». Клочко Юля (10 р.). м.Київ

м.Дніпро

Пустовойт Ольга (19 р.), м.Донецьк

Рушенко Олексій (15 р.), м.Дніпро

Іванова Людмила (16 р.), м.Дніпро

«Соняшник». Білоусова Юлія (14 р.), м.Горішні Плавні

«Бабусина хата». Поліщук Настя (10 р.), м.Київ

«Літо на Дніпрі». Коваленко марина (10 р.), м.Горішні Плавні

Сімонов Дмитро (12 р.), Кіровоградська обл.

«Великодні свята». Чубенко Анна (11 р.), м.Чернівці

«Щедра українська земля». Шулімов Олег (11 р.), Полтавська обл.

«Натюрморт з польових квітів». Кошми Олександра (10 р.), м.Горішні Плавні

Семенюченко Вікторія (9 р.), м.Горішні Плавні

«Писанка». Полієнко Олена (15 р.), м.Харків

«Весняні українські візерунки». Кулетова вероніка (10 р.), м.Харків

«Я люблю свою країну». Євлампієва Марія (11 р.), м.Харків

«Хмари мандрують над Харківщиною» (акварель). горошко Дар’я (11 р.), м.Харків

Мєдвєдєва Аліна (12 р.), м.Харків

«Різдво». Зозуля Ганна (12 р.), м.Харків

«Україна». Позняк Ірина (12 р.), м.Харків

«Сонячний Харків». Зарицька Марина (11 р.), м.Харків

«Моя вулиця». Вахмлок Ганна (11 р.), м.Харків

«Харків. День і ніч». Левдік Олена (12 р.), м.Харків

«Святогорські схили». Щербіна Еліна (10 р.), м.Харків

м.Донецьк

«Берегиня». Садовська Людмила (16 р.), м.Дніпро

«Козацькому роду нема переводу». Самойленко кирило (17 р.), м.Дніпро

Щербина Ольга, м.Дніпро

Щербина Ольга, м.Дніпро

Щербина Ольга, м.Дніпро

Щербина Ольга, м.Дніпро

Щербина Ольга, м.Дніпро

«Я — ровесник незалежної України». Погребиська Дарина

Семеніхін Сергій (10 р.), м.Харків

Семеніхін Сергій (10 р.), м.Харків

Семеніхін Сергій (10 р.), м.Харків

«Моя Україна — поле без меж». Кирилюк Тетяна (11 р.), Кіровоградська обл.

«Осінні барви». Срапоян Новер (11 р.), Кіровоградська обл.

«Лебедина вірність». Іванченко Юлія (10 р.), Кіровоградська обл.

«Бережіть природу». Соколовська Анастасія (11 р.), Кіровоградська обл.

«Свій край, як рай». Побережна Марина (13 р.), Кіровоградська обл.

«За синє небо, за жовте колосся». Онуфрієць Люба (13 р.), Кіровоградська обл.

«Масляниця». Древетняк олександра (9 р.), м.Харків

«Новорічне свято». Черкашина Катерина (10 р.), м.Харків

«Зимовий пейзаж». Соколан Дар’я (10 р.), м.Харків

«Український натюрморт» (гуаш). Дорош тоня (15 р.), м.Харків

«Хліб Батьківщини». Чешик Богдан (13 р.)

«Пісня для коханої». Задерей Олександр (12 р.), Кіровоградська обл.

«Усі квіти тобі, Україно». Савчук Катерина (16 р.), Кіровоградська обл.

«Козачок з козачкою». П’ятенко Аліна (12 р.), м.Горішні Плавні

«Моя країна». Суходольська Вікторія (11 р.), м.Славутич

м.Славутич

«На світанку». Купна Дар’я (11 р.), м.Славутич

м.Славутич

«Вишневий сад». Попова Ксенія (15 р.)

Шеремет Анна

«Центр Славутича». Коновал Оксана, м.Славутич

«Дивосвіт». Балаклієць Соня (7 р.), м.Дніпро

«Україночка». Купна Дар’я (11 р.), м.Славутич

«Мій край, моя оселя». Вільнер Ольга

«Відпочинок з друзями». Анікєєв Олександр, м.Сватове

«Ремонтуємо дорогу». Невчук Павло (13 р.), м.Чернівці

«Свято». Ткачук Марина (12 р.), м.Чернівці

«Ой світле свято, тай на Великдень». Полубко Тетяна (14 р.), м.Чернівці

«Рано вранці новобранці». Семенюк Катерина (12 р.), м.Чернівці

Ілона (10 р.), м.Чернівці

«Професія: ремонтники». Котик Денис (12 р.), м.Чернівці

м.Чернівці

Стерлікова Маргарита (11 р.), м.Чернівці

Четверікова Елліна, м.Сєвєродонецьк

«Я з краю сонячної квітки». Мусіяченко Наталія, м.Сєвєродонецьк

«Гарно з сім’єю, краще — з родиною». Смирнова Катерина (10 р.)

Осокова Ганна (10 р.), м.Донецьк

Кожевнікова Юлія (11 р.), м.Донецьк

Воробйова Ганна (12 р.), м.Донецьк

«Наша зима». Семененко Катерина (12 р.), м.Ахтирка

«Повернулись додому лелеки». Хохлова Яна (11 р.), м.Київ

Марченко Марія (15 р.), м.Дніпро

«Веселе літо» (гуаш). Камєнєва Аліна (9 р.)

«Чом ти не прийшов?». Пенкель Світлана (11 р.), м.Горішні Плавні

«В ніч на Івана Купала». Промітна Світлана (13 р.), м.Горішні Плавні

«Різдво Христове». Некрасова Ольга (9 р.), м.Горішні Плавні

«Свято Пасхи». Гудименко Ксенія (15 р.), м.Євпаторія

«Прозорий ранок». Колісник Василіса (13 р.), м.Ялта

«Українська пастораль». Лагутіна Анна (14 р.), м.Сімферополь

«На ринок». Спатович Олександр (15 р.), м.Сімферополь

«Дума про Україну». Сілакова Олеся (16 р.), м.Євпаторія

Долгушева Олександра (5 р.), м.Донецьк

Піщальникова катерина (10 р.), м.Донецьк

Розанова олександра (11 р.), м.Донецьк

Воротинцева Олена (13 р.), м.Донецьк

Котик Ірина (12 р.), м.Чернівці

«Берегіня над містом». Савчук Наталія (15 р.), м.Чернівці

«Буковина співає». Добровольська Валерія (15 р.), м.Чернівці

«У бабусі на свята». Допіряк Ольга (15 р.), м.Чернівці

«Українка» (гуаш). Ткач Олександр (12 р.), м.Луцьк

«Щедрий вечір». Ніколаєва Катерина (9 р.), м.Горішні Плавні

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *